درباره ما

بدون شک صنایع پلیمری بدون افزودنی ها که باعث راحتی کار صنایع پایین دستی شود امکان پذیر نبوده و نمی باشد.

آغاز فعالیت

شروع کار ما بر می گردد به حدود یک قرن پیش با تولید انواع برس های کفش و لباس و قلم رنگ که مواد اولیه آن کاملا طبیعی بوده که بعد از فرآوری مورد استفاده قرار میگرفته است.

اما بعد

با تکنولوژی روز آمد و پیشرفت صنایع و تاثیر آن در صنایع ایران حتی صنایع پایین دستی و کارگاهی باعث شد که ما شروع به تولید موی مصنوعی و جایگزین کردن آن با موی طبیعی شویم، که در سال 1374 و در راستای اهداف خود به سمت خودکفایی ، تولید انواع نخهای تک رشته PVC,PA,PBT,PP,PET  را در سایزها و اشکال مختلف آغاز نمودیم.

پیدایش وکس سیبویه

جرقه پیدایش وکس اورجینال به مدیریت کاظم ظهیری بعد از تولید مستربچ و کامپاندهای پلیمری سیبویه وکس را در سال 1393 رقم زده است. امروز تولید ملی و کارآفرینی مقدمه کار ما در صنعت پلیمری ایران بود، و توانستیم به اولین تولید کننده وکس از مواد نو پلی اتیلن و پلی پروپیلن، با روش شکست مولکولی به صورت قطبی و غیر قطبی در گریدهای مختلف با کیفیت عالی و هم سطح نمونه خارجی تبدیل شویم.

آینده

کارخانه پلیمری سیبویه وکس با چشم انداز فعالیت در زمینه های تولید،پژوهش، نوآوری ، توسعه و ارتقا مواد اولیه  و افزودنی های پلیمری قصد این را داریم تا در آینده نه چندان دور تنوع محصولات خود را افزایش دهیم و بتوانیم صادرات خود را به کشورهای دیگر افزایش دهیم ، به امید اینکه در خدمت صنایع پلیمری ایران باشیم.