واکس 3000

واکس 3000 سیبویه یک وکس کوپلیمری غیرقطبی با وزن مولکولی متوسط ​​است.

این واکس با استفاده از روش شکست مولکولی بهترین گرید های داخلی و خارجی زنجیره های پلیمری پایه LDPE بدست می آید. این واکس با توجه به کنترل دقیق فرآیند شکست مولکولی دارای توزیع زنجیر باریک می باشد. که خاصیت مکانیکی و روان کاری بسیار مناسبی از خود نشان میدهد. همچنین یک روان کننده خارجی کارآمد برای کاربردهای پی وی سی سفت و سخت است که خاصیت ضد چسبندگی عالی را به مذاب پی وی سی ارائه می دهد و در نتیجه سطحی صاف و براق برای محصول نهایی ایجاد می کند. همچنین می توان از آن به عنوان روان کننده داخلی برای پلی الفین ها استفاده کرد که جریان ترکیبات پلی اتیلن را بهبود می بخشد و به عنوان یک عامل آزاد کننده برای الاستومرها و کاربردهای لاستیکی.

همچنین یک عامل پخش کننده موثر برای کاربردهای مستربچ پلی اتیلن است که خواص ارگانولپتیک عالی، خواص پراکندگی درخشان برای رنگدانه ها، پرکننده ها و افزودنی ها و همچنین پایداری حرارتی را ارائه می دهد.

وکس سیبویه  را می توان در چسب های حرارتی به عنوان اصلاح کننده ویسکوزیته استفاده کرد. بسته به دوز، زمان باز و تنظیم را می توان تنظیم کرد.

همچنین می توان از آن به عنوان یک ترکیب در جوهرهای چاپ برای ایجاد مقاومت در برابر ساییدگی و خراش و همچنین یک افزودنی اصلاح لغزش استفاده کرد. مخصوصاً برای جوهرهای چاپ افست توصیه می شود.

       فواید

  • خواص ضد چسبندگی عالی هنگام استفاده در مذاب های پی وی سی
  • جریان بهبود یافته ترکیبات PE
  • عامل پراکنده موثر در مستربچ
  • دارای خواص ارگانولپتیک عالی، خواص پراکندگی درخشان برای رنگدانه ها، پرکننده ها و مواد افزودنی و همچنین پایداری حرارتی و ثبات رنگ
  • خواص عالی مقاومت در برابر ساییدگی و خراش
  • عامل مات موثر در پوشش های چوبی

بسته بندی و جابجایی

فرم تحویل: پودر

این محصول در گریدهای دیگر نیز موجود است.

بسته بندی

کیسه کاغذی 25 کیلوگرمی

پالت 1000 کیلوگرمی (40 کیسه)

بیگ بگ 500 کیلوگرمی

بیگ بگ 1000 کیلویی

ذخیره سازی

برای ماندگاری بهتر، این محصول را در مکانی خشک و در دمای معمولی محیط نگهداری کنید.

حداقل ماندگاری دو سال از تاریخ حمل و نقل در صورت نگهداری مناسب است.